You have reached the website

Cappuccino – 16 kapsúl

Počet nápojov v balení 8

Bežná cena: 5,69 €

Special Price 4,99 €

4,99
  • Podrobnosti
  • Hodnotenia

Objavte taliansku ikonu NESCAFÉ® Dolce Gusto® Cappuccino. Bohatá, silná aróma intenzívneho espressa sa kombinuje s jemnou chuťou a smotanovou textúrou mliečnej peny.

Naši talentovaní tvorcovia doviedli dvojkapsulový recept NESCAFÉ® Dolce Gusto® Cappuccino k dokonalosti: jedna kapsula je na espresso – talianska tmavo pražená zmes 100% juhoamerickej kávy arabika – a jedna na mlieko s trochou cukru.

Pomocou našich kávovarov s tlakom až 15 barov môžete pripravovať nápoje profesionálnej kvality s hustou zamatovou penou.

S našimi hermeticky uzatvorenými kapsulami, ktoré uchovávajú kávu čerstvú, si vychutnáte nápoje s bohatou arómou kedykoľvek budete chcieť.

Do kávovaru NESCAFÉ® Dolce Gusto® stačí vložiť kapsulu s mliekom a následne kapsulu s kávou. Vaše Cappuccino bude hneď hotové.

S NESCAFÉ® Dolce Gusto® si môžete vychutnať viac ako 30 druhov nápojov. Vybrať si môžete z niekoľkých variantov čiernej a bielej kávy. Ochutnajte bohaté ristretto, intenzívne espresso, aromatické lungo, krémové cappuccino, jemné latté macchiato, čaj a lahodné čokoládové alebo osviežujúce studené nápoje.

Balenie obsahuje 16 kapsúl (8 kávových a 8 mliečnych) navrhnutých pre kávovary NESCAFÉ® Dolce Gusto®, pomocou ktorých si môžete pripraviť 8 šálok Cappuccina.

Počet položiek: 7

na stránku

Celkom


(4.85 z 5)

Rozloženie hodnotenia

Hodnotenie 5
(6 ohodnotené)
Hodnotenie 4
(1 ohodnotené)
Hodnotenie 3
(0)
Hodnotenie 2
(0)
Hodnotenie 1
(0)

7 recenzia

Počet položiek: 7

na stránku
Vynikající

Vynikající

Hodnotenie od Niki (Pridané dňa 19.3.2019)
Dobré

Chutná nám

Hodnotenie od Karolina (Pridané dňa 5.2.2019)
výborné

Ochutnala jsem a kupuji,je lahodné.

Hodnotenie od Ivana (Pridané dňa 18.1.2019)
Zatím asi nejlepší chuť

Chutná.. :)

Hodnotenie od Vít (Pridané dňa 11.1.2019)
Príjemné, dostatočne aromatické

Ak mi u kapsulových kávovarov niečo vadí, tak je to určite sušené mlieko. Ako ťažko závislý kávičkár mám niečo odpité a spenené pravé mlieko nemožno zrovnávať so sušenou náhražkou. Ak by som to zrovnával s klasickými "mliečnymi" kávičkami, bol by som asi veľmi kritický, ale kapsulové nápoje beriem ako samostatnú kapitolu. Takže napriek pomeru mlieko/káva je chuť kávy dostatočne silná a aromatická, nápoj nieje priveľmi presladený, celkový dojem je príjemný. Do balenia ešte prosím pribaliť mini sušienky, alebo mandľu v horkej čokoláde! :D

Hodnotenie od Milan (Pridané dňa 19.9.2018)
Káva pro každou chvíli

Cappuccino je velice dobré, chuťové výborné. Káva do pohody a nepohody.

Hodnotenie od Josef (Pridané dňa 12.7.2018)
veľmi obľubená káva

veľmi obľubená káva

Hodnotenie od Jana (Pridané dňa 12.3.2017)

Počet položiek: 7

na stránku

Napísať hodnotenie

Hodnotenie produktu je možné len, ak ste registrovaní. Prosím, prihláste sa k svojmu účtu alebo sa zaregistrujte.