You have reached the website

Catuai Do Brasil – 16 kapsúl

Počet nápojov v balení 16

3.99 € při nákupe 3 a viac kusov

Bežná cena: 5,69 €

Special Price 4,99 €

4,99
Intenzita
Flavor intensity: 4 of 12.
  • Podrobnosti
  • Hodnotenia

Objavte naše výnimočné espresso Catuai do Brasil. Jemne pražená malá káva (50 ml) s delikátnymi tónmi medu a fialiek a so  zamatovozlatou kávovou penou. Táto lahodná brazílska kreácia s jedinečným sladkým kvetinovým podpisom je výnimočnou limitovanou edíciou. Dokonca aj jej názov znamená v pôvodnom jazyku Južnej Ameriky:  Veľmi dobrá. Intenzita 4/11.

Medzi viac ako 50 odrodami kávy arabika objavili naši tvorcovia kávy catuai jedinečnú arabiku z Brazílie. Aby si rozvinula arómu značkovej kávy s prekvapivými sladkými kvetinovými tónmi, obsahuje jemne pražené kávové zrná pre výnimočné 100 % espresso arabika.

Pomocou našich kávovarov dosahujúcich tlak až 15 barov si môžete pripraviť nápoje profesionálnej kvality s hustou zamatovou cremou.

S našimi hermeticky uzavretými kapsulami, ktoré uchovávajú kávu čerstvú, si vychutnáte nápoje s bohatou arómou, kedykoľvek budete chcieť.

Jednoducho vložte kapsulu Catuai Do Brasil do svojho kávovaru NESCAFÉ® Dolce Gusto® a vzápätí tu máte skvelú kávu espresso

S NESCAFÉ® Dolce Gusto® si môžete vychutnať viac ako 30 druhov nápojov. Vyberať si môžete z niekoľkých variantov prémiovej čiernej a bielej kávy. Ochutnajte bohaté ristretto, intenzívne espresso, aromatické lungo, krémové cappuccino, jemné latte macchiato, čaj a lahodné čokoládové alebo osviežujúce studené nápoje.

Balenie obsahuje 16 kapsúl navrhnutých pre kávovary NESCAFÉ® Dolce Gusto®, pomocou ktorých si môžete pripraviť 12 šálok Catuai Do Brasil.

Počet položiek: 2

na stránku

Celkom


(5.00 z 5)

Rozloženie hodnotenia

Hodnotenie 5
(2 ohodnotené)
Hodnotenie 4
(0)
Hodnotenie 3
(0)
Hodnotenie 2
(0)
Hodnotenie 1
(0)

2 recenzia

Počet položiek: 2

na stránku
nejlepší káva

Velmi jsem uvítala zvovu vydání tohoto kafe, je nejlepší. Silné akorát a chuť s vůní je vynikající. Doufám, že to nebude další limitka a už zde zůstane.

Hodnotenie od Lucie (Pridané dňa 4.2.2019)
Nejlepší

Zatím nejlepší od DG ze všech prodávaných v ČR! Chutnější byly jen DG Dallmayr Prodomo a DG Dallmayr Crema d'Oro, vozím občas z Německa. Tyto tři bych uvítal ve stálé nabídce DG.

Hodnotenie od Otto (Pridané dňa 28.11.2018)

Počet položiek: 2

na stránku

Napísať hodnotenie

Hodnotenie produktu je možné len, ak ste registrovaní. Prosím, prihláste sa k svojmu účtu alebo sa zaregistrujte.