You have reached the website

Esperta Automatický kapsulový kávovar čierny Krups

S automatickým kapsulovým kávovarom NESCAFÉ® Dolce Gusto® Esperta si vychutnáte vynikajúcu kávu úplne prispôsobenú vašim preferenciám. Je ako váš osobný barista! Okrem klasického režimu prípravy kávy ponúka Esperta dva profesionálne módy navyše: ESPRESSO BOOST pre intenzívnejšie espresso a DELICATE BREW pre aromatickejšie a vyrovnanejšie veľké šálky.

5 balení kapsúl ako darček

Bežná cena: 159,00 €

Special Price 119,00 €

119,00
  • Podrobnosti
  • Používateľská príručka
  • Hodnotenia

Avantgardný dizajn, dva profesionálne režimy prípravy navyše a možnosť ovládania cez mobilnú aplikáciu - to všetko predstavuje automatický kapsulový kávovar NESCAFÉ® Dolce Gusto® Esperta.

Rozmery tohto kávovaru sú: šírka 21 × výška 36 × hĺbka 27 cm.

Jednoducho vložte vami vybranú kapsulu a púhym dotykom pripravte váš skvelý nápoj. Váš kávovar Esperta sa automaticky zastaví v tom správnom momente.

Vďaka profesionálnemu tlaku kávovaru (až 15 barov) pripravíte kávu vysokej kvality s hustou zamatovou penou.

S našimi hermeticky uzavretými kapsulami, ktoré uchovávajú kávu čerstvú, si vychutnáte nápoj s bohatou arómou kedykoľvek budete chcieť.

S NESCAFÉ® Dolce Gusto® si môžete vychutnať viac ako 30 druhov nápojov, či už máte radi kávu malú alebo veľkú, čiernu alebo bielu. Využite výber medzi výrazným ristrettom, intenzívnym espressom, aromatickým lungom, plným grandom a nadýchaným cappuccinom, hebkým latte macchiatom, čajmi a lahodnými čokoládovými alebo osviežujúcimi studenými nápojmi.

S profesionálnym režimom prípravy kávy ESPRESSO BOOST si môžete jednoduchým dotykom vychutnať intenzívnejšie espresso s ešte bohatšou penou.

S profesionálnym režimom prípravy kávy DELICATE BREW si môžete jednoduchým dotykom vychutnať aromatickejšie a vyrovnanejšie veľké šálky typu Grande.

Prispôsobte si vašu šálku kávy s mobilnou aplikáciou NESCAFÉ® Dolce Gusto®, ktorá sa cez Bluetooth pripojí k vášmu kávovaru. Zvoľte si teplotu a veľkosť vašej šálky, uložte si vaše preferencie alebo si naplánujte prípravu kávy v predstihu.

.

Keď nastane čas na odvápnenie vášho kávovaru NESCAFÉ® Dolce Gusto® Esperta, rozsvieti sa indikátor.

Pre stiahnutie používateľskej príručky kliknite na odkaz nižšie

Napísať hodnotenie

Hodnotenie produktu je možné len, ak ste registrovaní. Prosím, prihláste sa k svojmu účtu alebo sa zaregistrujte.