You have reached the website

Lumio Automatický kapsulový kávovar biely Krups®

Automatický kapsľový kávovar NESCAFÉ® Dolce Gusto® Lumio je kombináciou minimalistického dizajnu a maximálnych možností.
Vďaka štýlovému dizajnu, zásobníku na vodu s objemom až 1,0 l a s možnosťou nastavenia veľkosti vášho nápoja XL (až 300 ml) predstavuje Lumio kompaktný kapsľový kávovar s možnosťou širokého využitia.
Rozmery tohto kávovaru: šírka 18 × výška 37 × hĺbka 22 cm.

DOPRAVA ZADARMO
119,90 €
119,90
  • Podrobnosti
  • Používateľská príručka
  • Hodnotenia
  • Špecifikácie

Kompaktný automatický kapsľový kávovar (šírka 18 × výška 37 × hĺbka 22 cm) s nádržkou na vodu s objemom 1,0 l. Kompatibilný s hermeticky uzatvorenými kapsľami NESCAFÉ® Dolce Gusto®. Na dosiahnutie čistého a jednoduchého dizajnu je mechanizmus kávovaru skrytý v jeho podstavci. Kávovar s profesionálnym tlakom (až 15 barov) na prípravu kávy s hustou zamatovou krémovou penou. Viac ako 30 druhov kávy a ďalších lahodných teplých a studených nápojov pripravených za chvíľku vďaka automatickému ovládaniu. Veľkosť nápoja možno nastaviť prostredníctvom funkcie Play & Select. Možnosť nastavenia veľkosti nápoja XL (až 300 ml). Ľahko umývateľný držiak na kapsle vám pomôže udržiavať kávovar stále čistý. Energeticky úsporný režim: automatické vypnutie po 1 minúte. Trieda energetickej spotreby: A. Dostupný v 3 farebných variantoch.

Vybranú kapsľu jednoducho vložte a iba dotykom pripravte svoj skvelý nápoj. Váš kávovar Lumio sa automaticky zastaví v tom správnom okamihu.

Vďaka profesionálnemu tlaku kávovaru (až 15 barov) pripravíte kávu vysokej kvality s hustou zamatovou krémovou penou.

Vďaka našim hermeticky uzavretým kapsliam, ktoré zachovávajú čerstvosť,  si zakaždým užijete šálku kávy s bohatou vôňou.

S kávovarem NESCAFÉ® Dolce Gusto® si můžete užít přes 30 kávových kreací, ať už máte rádi kávu malou, nebo velkou, černou, nebo bílou. Využijte výběru mezi výrazným ristrettem, intenzivním espressem, aromatickým lungem, plným grandem a nadýchaným cappuccinem, hebkým latte macchiatem i horkou čokoládou, čaji a studenými nápoji.

Kapsľový systém NESCAFÉ® Dolce Gusto® je jediný na trhu, ktorý dokáže pripraviť teplé aj studené nápoje.

Praktický energeticky úsporný režim automaticky vypne váš kávovar NESCAFÉ® Dolce Gusto® Lumio po 1 minúte nečinnosti, čím sa tento prístroj zaraďuje do kategórie energetickej spotreby A.

Bezstarostné používanie vďaka dvojročnej záruke.

Ak začne tlačidlo zapnutie/vypnutie kávovaru svietiť oranžovo, je načase prístroj odvápniť. Viac o odvápnení a o údržbe kávovaru nájdete zde.

 

bila

Pre stiahnutie používateľskej príručky kliknite na odkaz nižšie

Napísať hodnotenie

Hodnotenie produktu je možné len, ak ste registrovaní. Prosím, prihláste sa k svojmu účtu alebo sa zaregistrujte.

Značka Krups
Touch technology Nie
Objem zásobníka na vodu 1.0 l
Zásobník na použité kapsle Nie
Chrómovaná páka Nie
Oceľová odkvapkávacia mriežka Nie
LCD displej Nie
Ovládanie vody Nie
Dávkovanie vody Nie
Hmotnosť prístroja ~2.5 kg
Elektrický výkon prístroja 1460 W
Napätie Nie
Záruka prístroja 2 roky