You have reached the website

UMENIE ZAPÔSOBIŤ

PROFESIONÁLNY TLAK AŽ 15 BAROV

Naše kávovary dokážu vyvinúť tlak až 15 barov, ktorý je porovnateľný s tlakom kávovarov používaných v kaviarňach. To zaisťuje vášmu espressu perfektnú penu, ktorú baristi nazývajú crema.

Unikátne kapsuly od NESCAFÉ® Dolce Gusto® pomáhajú kávovaru vyvinúť presne taký tlak, aký je potrebný na prípravu vybraného nápoja. Napríklad na prípravu väčších nápojov, ako je Grande, alebo na mliečne varianty kapsúl nepotrebujeme taký vysoký tlak.

MANUÁLNE KÁVOVARY

Kávovary, na ktorých si manuálne sami určíte výsledné množstvo vody vo svojej šálke. Jednoducho ručne posuniete páčku vpravo a na zastavenie ju potom opäť vrátite do strednej polohy.

PRESKÚMAJTE MANUÁLNE KÁVOVARY

AUTOMATICKÉ KÁVOVARY

Automatické kávovary samy zastavia prietok vody, ktorý ste si vopred nastavili podľa odporúčania priamo na kapsule alebo podľa svojej osobnej preferencie. Jednoducho ho nemusíte strážiť.

PRESKÚMAJTE AUTOMATICKÉ KÁVOVARY

Systém kapsúl a kávovarov NESCAFÉ® Dolce Gusto® je navrhnutý tak, aby nápoj vytekal z kapsuly priamo do šálky. Už pripravený nápoj teda neprechádza žiadnou časťou kávovaru, čo pomáha udržať kávovar v čistote. Naše kávovary vám umožnia pripraviť si kvalitnú kávu a ďalšie teplé alebo studené nápoje, ako napríklad NESQUIK® alebo Cappuccino Ice. Najdôležitejšie však je, že príprava každej šálky je vďaka jednoduchému a intuitívnemu ovládaniu veľmi jednoduchá.

Preskúmajte naše nápoje, kávovary, spôsob prípravy kávy a nechajte očariť vaše chuťové poháriky, ktoré vás z obývačky razom prenesú do vašej obľúbenej kaviarne.

Toto je moderné umenie kávy!

UMENIE
SI VYBRAŤ

Z VIAC
AKO 30
VARIANT

PRESKÚMAŤ

UMENIE
ZAPÔSOBIŤ

PROFESIONÁLNY
TLAK AŽ
15 BAROV

PRESKÚMAŤ

UMENIE
UCHOVÁVAŤ

OCHRANA
ČERSTVOSTI
A ARÓMY

PRESKÚMAŤ

UMENIE
VYCHUTNÁVAŤ

KÁVOVÉ ZRNÁ
S OVERENÝM
PÔVODOM

PRESKÚMAŤ