You have reached the website

Almond Flat White - 12 kapsúl

Objavte NESCAFÉ® Dolce Gusto® Almond Flat White, lahodnú alternatívu mliečnych produktov pre vegánov. Naši odborníci na kávu perfektne zladili smotanovo orechové tóny mandlí a ľahko pražené tóny zo starostlivo vybranej zmesi kávových zŕn z juhovýchodnej Ázie.

Bežná cena: 6,49 €

Special Price 4,49 €

4,49
  • Podrobnosti
  • Hodnotenia

Objavte NESCAFÉ® Dolce Gusto® Almond Flat White, lahodnú alternatívu mliečnych produktov pre vegánov. Naši odborníci na kávu perfektne zladili smotanovo orechové tóny mandlí a ľahko pražené tóny zo starostlivo vybranej zmesi kávových zŕn z juhovýchodnej Ázie.

Veľká biela šálka (180 ml). Počet šálok: 12

PRVOTRIEDNA KÁVA
Pre kávové zrná, z ktorých sa vyrábajú nápoje NESCAFÉ® Dolce Gusto®, putujeme do všetkých kútov sveta od Brazílie, Kolumbie, Etiópie až po Vietnam a do mnoho ďalších krajín.

EESPRESSO DO MINÚTY
S kávovarmi NESCAFÉ Dolce Gusto si vychutnáte perfektné espresso do jednej minúty. Vďaka profesionálnemu tlaku našich kávovarov si môžete pripraviť kávu profesionálnej kvality s hustou zamatovou penou.

OCHRANA ČERSTVOSTI A ARÓMY
Unikátna kávová kapsula je navrhnutá tak, aby v spojení s kávovarom NESCAFÉ® Dolce Gusto® zaistila dokonalý zážitok z každej šálky. Aróma a chuť kávy sú hermeticky uzatvorené v každej kapsule, zostávajú tak uchovávané v nemennej kvalite, na prípravu vašej bezchybnej šálky.

VIAC AKO 30 KÁVOVÝCH KREÁCIÍ
S NESCAFÉ® Dolce Gusto® si môžete vychutnať viac ako 30 druhov nápojov. Vyberať môžete z niekoľkých variánt prémiovej čiernej a bielej kávy. Ochutnajte bohaté ristretto, intenzívne espresso, aromatické lungo, krémové cappuccino, jemné latte macchiato, čaj a lahodné čokoládové alebo osviežujúce studené nápoje.

JEDNODUCHÁ PRÍPRAVA
Jednoducho vložíte kapsulu do svojho kávovaru NESCAFÉ® Dolce Gusto® a vzápätí tu máte skvelý nápoj. Podrobný návod na použitie systému NESCAFÉ® Dolce Gusto® je na stiahnutie na www.dolce-gusto.sk.

Balenie obsahuje 12 kapsúl navrhnutých pre kávovary NESCAFÉ® Dolce Gusto®, pomocou ktorých si môžete pripraviť 12 šálok.

Zloženie:  Glukózový sirup, kokosový tuk, rozpustná sušená káva 15.5 %, cukor, ryžová múka, ovsená múka, protihrudkujúca látka (uhličitany vápnika), mandľový prášok so zníženým množstvom tuku 1.7 %, hydrolyzovaná ryžová bielkovina, regulátory kyslosti (uhličitany sodné, kyselina citrónová), jedlá soľ, prírodná aróma, emulgátor (lecitíny).

Počet položiek: 5

na stránku

Celkom


(2.60 z 5)

Rozloženie hodnotenia

Hodnotenie 5
(1 ohodnotené)
Hodnotenie 4
(1 ohodnotené)
Hodnotenie 3
(0)
Hodnotenie 2
(1 ohodnotené)
Hodnotenie 1
(2 ohodnotené)

5 recenzia

Počet položiek: 5

na stránku
Vôbec to nechutí, ako káva

Kto si chce kúpiť kávu, toto nech si neobjednáva. Má to takú neidentifikovateľnú obilninovo-mliečnu chuť, a kávu tam skoro necítiť.

Hodnotenie od Lulu (Pridané dňa 3.8.2021)
sklamaná

Dobrý nápad, dokonca to aj vyzeralo chutne no po prvom ochutnaní to na mňa pôsobilo ako najlacnejšia prihorená neská. Plus bezlepkáči si musia dávať pozor.

Hodnotenie od Nori (Pridané dňa 2.7.2021)
ovsená múka

Škoda tej ovsenej múky v zložení, človek na bezlepkovej a bezmliečnej diéte si opäť môže vychutnať len presso :-(

Hodnotenie od Lucia (Pridané dňa 20.5.2021)
Chutná, stojí za ochutnanie

Káva je chutná, len by som ubrala jednu paličku pri dávkovaní vody, nebude taká nariedená.

Hodnotenie od Lívia (Pridané dňa 16.5.2021)
Výborná

Výborná chuť, jemne oriešková. Veľmi chutná káva. Odporúčam skúsiť.

Hodnotenie od Simona (Pridané dňa 17.3.2021)

Počet položiek: 5

na stránku

Napísať hodnotenie

Hodnotenie produktu je možné len, ak ste registrovaní. Prosím, prihláste sa k svojmu účtu alebo sa zaregistrujte.