You have reached the website

Cold Brew - 12 kapsúl

NESCAFÉ® Dolce Gusto® Cold Brew je ideálna šálka studenej kávy pre horúce dni.
Vyskúšajte NESCAFÉ® Dolce Gusto®Cold Brew. Tento nový trend vo svete kávy je už vo väčšine kaviarní známou súčasťou ponuky. V porovnaní so šálkou kávy, pripravenou horúcou extrakciou, je Cold Brew (pripravený studenou extrakciou) jemnejší v chuti a je doplnený tónmi karamelu a čakanky.

Bežná cena: 6,49 €

Special Price 4,49 €

4,49
  • Podrobnosti
  • Hodnotenia

NESCAFÉ® Dolce Gusto® Cold Brew je ideálna šálka studenej kávy pre horúce dni.
Vyskúšajte NESCAFÉ® Dolce Gusto®Cold Brew. Tento nový trend vo svete kávy je už vo väčšine kaviarní známou súčasťou ponuky. V porovnaní so šálkou kávy, pripravenou horúcou extrakciou, je Cold Brew (pripravený studenou extrakciou) jemnejší v chuti a je doplnený tónmi karamelu a čakanky. Tento nový, trendy studený kávový nápoj je perfektným osviežením počas horúcich letných dní.

Prípravu jednej šálky máte hotovú za 60 sekúnd! A studenou extrakciou, teda páčka vľavo - studený prúd vody.

PRVOTRIEDNA KÁVA
Pre kávové zrná, z ktorých sa vyrábajú nápoje NESCAFÉ® Dolce Gusto®, putujeme do všetkých kútov sveta od Brazílie, Kolumbie, Etiópie až po Vietnam a do mnoho ďalších krajín.

ESPRESSO DO MINÚTY
S kávovarmi NESCAFÉ Dolce Gusto si vychutnáte perfektné espresso do jednej minúty. Vďaka profesionálnemu tlaku našich kávovarov si môžete pripraviť kávu profesionálnej kvality s hustou zamatovou penou.

OCHRANA ČERSTVOSTI A ARÓMY
Unikátna kávová kapsula je navrhnutá tak, aby v spojení s kávovarom NESCAFÉ® Dolce Gusto® zaistila dokonalý zážitok z každej šálky. Aróma a chuť kávy sú hermeticky uzatvorené v každej kapsule, zostávajú tak uchovávané v nemennej kvalite, na prípravu vašej bezchybnej šálky.

VIAC AKO 30 KÁVOVÝCH KREÁCIÍ
S NESCAFÉ® Dolce Gusto® si môžete vychutnať viac ako 30 druhov nápojov. Vyberať môžete z niekoľkých variánt prémiovej čiernej a bielej kávy. Ochutnajte bohaté ristretto, intenzívne espresso, aromatické lungo, krémové cappuccino, jemné latte macchiato, čaj a lahodné čokoládové alebo osviežujúce studené nápoje.

JEDNODUCHÁ PRÍPRAVA
Jednoducho vložíte kapsulu do svojho kávovaru NESCAFÉ® Dolce Gusto® a vzápätí tu máte skvelý nápoj. Podrobný návod na použitie systému NESCAFÉ® Dolce Gusto® je na stiahnutie na www.dolce-gusto.sk.

Balenie obsahuje 12 kapsúl navrhnutých pre kávovary NESCAFÉ® Dolce Gusto®, pomocou ktorých si môžete pripraviť 12 šálok Cold Brew. 

Zloženie: pražená mletá káva (79%), pražená mletá čakanka (21%). Balené v ochrannej atmosfére.

Počet položiek: 2

na stránku

Celkom


(5.00 z 5)

Rozloženie hodnotenia

Hodnotenie 5
(2 ohodnotené)
Hodnotenie 4
(0)
Hodnotenie 3
(0)
Hodnotenie 2
(0)
Hodnotenie 1
(0)

2 recenzia

Počet položiek: 2

na stránku
Lahodná a osvěžující

Jemná a lahodná chuť této kávy mě úplně dostala. Studené kávy obvykle nepiji, ale tuto jsem vyzkoušela a je výborná a osvěžující.

Hodnotenie od Lucie (Pridané dňa 24.8.2020)
Moc dobré osvěžení v létě

Tento nápoj jsem si moc oblíbila, je skutečně jiný než normální ledová káva, je to jemnější ale výrazná chuť, není tak hořký. Dávám si ho s mandlovým mlékem

Hodnotenie od Adéla (Pridané dňa 12.6.2020)

Počet položiek: 2

na stránku

Napísať hodnotenie

Hodnotenie produktu je možné len, ak ste registrovaní. Prosím, prihláste sa k svojmu účtu alebo sa zaregistrujte.