You have reached the website

Guatemala Latte Macchiato - 12 kapsúl

Objavte NESCAFÉ® Dolce Gusto® Absolute Origin Guatemala Latte Machiatto - šálku, ktorá kombinuje intenzívnu bio kávu z bujnej vrchoviny Guatemaly, známu pre svoju úrodnú sopečnú pôdu, s hodvábnou lahodnosťou plnotučného bio mlieka.

BEZ PRIDANÉHO CUKRU

Bežná cena: 4,99 €

Special Price 3,99 €

3,99
  • Podrobnosti
  • Hodnotenia

Objavte NESCAFÉ® Dolce Gusto® Absolute Origin Guatemala Latte Machiatto - šálku, ktorá kombinuje intenzívnu bio kávu z bujnej vrchoviny Guatemaly, známu pre svoju úrodnú sopečnú pôdu, s hodvábnou lahodnosťou plnotučného bio mlieka. Zamilujete si intenzívnu a plnú chuť kávových zŕn arabika pestovaných s rešpektom a hodvábnu štruktúru bio mlieka. Budete prekvapení tmavo praženou, ale súčasne neuveriteľne krémovou chuťou, ktorá vznikne spojením dvoch jednoduchých bio ingrediencií - kávy a mlieka.

Veľká biela šálka (200 ml) zo 100% bio arabiky a plnotučného bio mlieka.

PRVOTRIEDNA KÁVA
Pre kávové zrná, z ktorých sa vyrábajú nápoje NESCAFÉ® Dolce Gusto®, putujeme do všetkých kútov sveta od Brazílie, Kolumbie, Etiópie až po Vietnam a do mnoho ďalších krajín.

EESPRESSO DO MINÚTY
S kávovarmi NESCAFÉ Dolce Gusto si vychutnáte perfektné espresso do jednej minúty. Vďaka profesionálnemu tlaku našich kávovarov si môžete pripraviť kávu profesionálnej kvality s hustou zamatovou penou.

OCHRANA ČERSTVOSTI A ARÓMY
Unikátna kávová kapsula je navrhnutá tak, aby v spojení s kávovarom NESCAFÉ® Dolce Gusto® zaistila dokonalý zážitok z každej šálky. Aróma a chuť kávy sú hermeticky uzatvorené v každej kapsule, zostávajú tak uchovávané v nemennej kvalite, na prípravu vašej bezchybnej šálky.

VIAC AKO 30 KÁVOVÝCH KREÁCIÍ
S NESCAFÉ® Dolce Gusto® si môžete vychutnať viac ako 30 druhov nápojov. Vyberať môžete z niekoľkých variánt prémiovej čiernej a bielej kávy. Ochutnajte bohaté ristretto, intenzívne espresso, aromatické lungo, krémové cappuccino, jemné latte macchiato, čaj a lahodné čokoládové alebo osviežujúce studené nápoje.

JEDNODUCHÁ PRÍPRAVA
Jednoducho vložíte kapsulu do svojho kávovaru NESCAFÉ® Dolce Gusto® a vzápätí tu máte skvelý nápoj. Podrobný návod na použitie systému NESCAFÉ® Dolce Gusto® je na stiahnutie na www.dolce-gusto.sk.

Balenie obsahuje 12 kapsúl navrhnutých pre kávovary NESCAFÉ® Dolce Gusto®, pomocou ktorých si môžete pripraviť 6 šálok.

Zloženie:  Pražená mletá BIO káva. Sušené plnotučné BIO mlieko.

Počet položiek: 3

na stránku

Celkom


(4.35 z 5)

Rozloženie hodnotenia

Hodnotenie 5
(2 ohodnotené)
Hodnotenie 4
(0)
Hodnotenie 3
(1 ohodnotené)
Hodnotenie 2
(0)
Hodnotenie 1
(0)

3 recenzia

Počet položiek: 3

na stránku
Výborná chuť latté, doporučuji ochutnat!

Výborná chuť latté, doporučuji ochutnat!

Hodnotenie od Jana (Pridané dňa 9.4.2021)
konečně latte pro pijáky espressa :-)

Většinou piju různá espressa, ale někdy mám chuť i na něco s mlékem. Běžné latte macchiato je na mě moc slabé. Tady si oproti doporučení dávám dvě čárky, latte má výraznější kávovou chuť. Za mě nejlepší z "mlékových" káv.

Hodnotenie od Magdalena (Pridané dňa 17.3.2021)
šálek s výraznou chutí kávy

výrazná chuť kávy, která není přehlušená mlékem. Mléko ji jen trochu zjemní.

Hodnotenie od Š. (Pridané dňa 14.12.2020)

Počet položiek: 3

na stránku

Napísať hodnotenie

Hodnotenie produktu je možné len, ak ste registrovaní. Prosím, prihláste sa k svojmu účtu alebo sa zaregistrujte.