Loading...

NESCAFÉ® Dolce Gusto®

S aplikáciou NESCAFÉ® Dolce Gusto® jednoducho naskenujte kód, zistite stav vášho účtu a vyberajte skvelé odmeny.

NESCAFÉ® Dolce Gusto®

S aplikáciou NESCAFÉ® Dolce Gusto® jednoducho naskenujte kód, zistite stav vášho účtu a vyberajte skvelé odmeny.

Vernostný program PREMIO sa mení! Premeňte svoje PREMIO body na štýlové odmeny najneskôr do 31. decembra 2023.

Načítávanie...

VÍTÁ VÁS

Chcete si obohatiť zážitok z Vašej domácej kaviarne? Zapojte sa do našej PREMIO Lotérie, získajte šancu na výhru atraktívnych odmien a vychutnajte si kávu novými spôsobmi.

PREMIO Lotériu si vychutná každý milovník kávy NESCAFÉ® Dolce Gusto®

Vložte kód a vychutnajte si kávu – paráda

Naskenujte alebo zadajte QR/12miestny kód od balenia kapsúl NESCAFÉ® Dolce Gusto® a STARBUCKS® by NESCAFÉ® Dolce Gusto® a zapojte sa tak do našej lotérie. Každý mesiac žrebujeme o atraktívne odmeny!

You have participations

Zadajte kód

Momentík, máme toho pre Vás viac!

Okrem toho, že každý mesiac môžete s PREMIO Lotériou vyhrať atraktívne odmeny, využite naplno aj ďalšie benefity kávového systému NESCAFÉ® Dolce Gusto®.

Špeciálne ponuky

Získajte personalizované ponuky, užite si akcie na kávu, kávovar a príslušenstvo, vytvorené len pre Vás a buďte prvým, kto sa dozvie o našich novinkách.

Inšpirujte sa

Zdokonaľte svoje zručnosti prípravy kávy vďaka našim tipom a inšpirujte sa našimi receptami na lahodný a nevšený šálku kávy.

Exkluzívny servis

V prípade akýchkoľvek otázok sa neváhajte na nás obrátiť. Náš zákaznícky servis je tu iba pre Vás.

Často kladené otázky ohľadom PREMIO Lotérie

Čo je PREMIO Lotéria?

PREMIO Lotéria je opakujúca sa súťaž o výhry prebiehajúce mesačne.

PREMIO Lotéria je hra spojená s krabičkami kapsúl NESCAFÉ® Dolce Gusto® a STARBUCKS® by NESCAFÉ® Dolce Gusto® a kapsúl značky DALLMAYR, kedy kódy z balenia spotrebiteľ vkladá na špeciálnu webovú stránku a zapája sa tak do lotérie. PREMIO Lotéria prebieha každý mesiac. Počet vložených kódov z škatuliek nie je nijako obmedzený, naopak, čím viac kódov spotrebiteľ v danom mesiaci do PREMIO Lotérie vloží, tým väčšiu šancu na výhru v danom mesiaci má.

Kde získam kód na zapojenie sa do PREMIO Lotérie?

Pre účasť v PREMIO Lotérii potrebujete kód zo škatuliek NESCAFÉ® Dolce Gusto® alebo STARBUCKS® by NESCAFÉ® Dolce Gusto®.

Jak PREMIO Loterie funguje?

Pre účasť v PREMIO Lotérii potrebujete kód zo škatuliek NESCAFÉ® Dolce Gusto® alebo STARBUCKS® by NESCAFÉ® Dolce Gusto®.

    1. Nájdite 12miestny jedinečný kód vytlačený vo vnútri balenia;

    2. Prihláste sa/registrujte sa na www.dolce-gusto.sk/premio-lottery;

    3. Zadajte kód podľa pokynov.

Účastníci sa môžu prihlásiť toľkokrát, koľkokrát chcú, pokiaľ použijú nový jedinečný kód z nového balenia NESCAFÉ® Dolce Gusto® , DALLMAYR alebo STARBUCKS® by NESCAFÉ® Dolce Gusto®. Pre 1 účasť v hre je nutné zadať minimálne 1 kód z balenia kapsúl, prípadne kódov viac, podľa informácií na stránke pre daný mesiac, v ktorom PREMIO Lotéria prebieha.