You have reached the website

ÚVOD

KÁVA AKO MODERNÉ UMELECKÉ DIELO

Prístroje a kapsle NESCAFÉ® Dolce Gusto® sú špeciálne navrhnuté tak, aby z každého dúška našich lahodných nápojov vyžarovala kvalita a štýl.

Naše nápoje, od výrazného espressa cez slastnú čokoládu až po penivé Latte Macchiato, očaria vaše chuťové poháriky a z obývačky vás razom prenesú do vašej obľúbenej kaviarne.

Naša káva je jednoducho umelecké dielo.

Demo

VYTVORTE MAJSTROVSKÉ DIELO

Naše prístroje nie sú len štýlové a krásne. S maximálnym tlakom 15 barov majú dostatok energie na prípravu celého radu lahodných nápojov.

Vyberte si váš obľúbený nápoj a zistite viac

 ODBORNÍCI NA KÁVOVARY

Vlastnite originál

Naše jedinečné prístroje NESCAFÉ® Dolce Gusto® sú výsledkom spojenia umenia a technológie.

Nielenže fantasticky vyzerajú – aj káva z nich je vynikajúca. V našich prístrojoch sa snúbi rafinovaná technológia s umeleckým dizajnom, aby spolu vytvorili nápoje, ktoré vás zakaždým znovu očaria.

Aby sme vám mohli priniesť tento jedinečný zážitok, spojili sme sa s poprednými odborníkmi na kávovary KRUPS. Vďaka ich skúsenostiam a našim znalostiam o káve sme si istí, že s NESCAFÉ® Dolce Gusto® vytvoríte majstrovské diela každý deň.

INTELIGENTNÁ KAPSĽA

Objavte vedu, ktorá sa skrýva za umeleckým dielom

Tajomstvom je správny tlak


Je ľahké dať sa po prvom dúšku NESCAFE® Dolce Gusto® unášať fantáziou.

Lenže rozmýšľali ste niekedy o tom, ako sa nám podarilo dať každej kapsli kvalitu ako z kaviarne?

Vďaka využitiu inovatívnych technológií a šikovnému dizajnu naše kapsle automaticky regulujú tlak, ktorý nimi prechádza.

Takže bez ohľadu na to, či potrebujete silný tlak na prípravu výrazného espressa, alebo nežný dotyk na spenenie mlieka do vášho Latte Macchiato, s NESCAFE® Dolce Gusto® bude každý nápoj taký, aký má byť – dokonale lahodný.

KVALITA KÁVY

Káva ako umelecké dielo

V NESCAFÉ® Dolce Gusto® vieme, ako vyrobiť kávu, ktorá fantasticky vyzerá aj chutí

Do majstrovských diel NESCAFÉ® Dolce Gusto® sa dostanú len tie najkvalitnejšie kávové bôby.

Skôr, ako sa zrnká kávy dostanú do vašej šálky, prejdú starostlivým triedením, sušením na slnku, fermentáciou a lúpaním.

Lahodná vôňa a “telo” kávy vznikajú počas praženia. Teplota praženia je prispôsobená konkrétnemu druhu kávy, na ktorý chceme zrnká použiť.

Výnimočne opatrní sme aj pri mletí vybraných pražených zŕn. V širokej ponuke kapslí Praženej & mletej kávy skutočne pocítite všetko úsilie, ktoré bolo pri jej výrobe vynaložené – a keďže milujete kávu tak ako my, stojí nám to za to.