You have reached the website

Café au Lait – 16 kapsúl

Objavte NESCAFÉ® Dolce Gusto® Café au Lait, vyváženú kombináciu intenzívnej kávy a jemného mlieka v jednej kapsule; najlepšie je podávať v hrnčeku (180 ml).

5,69 €
5,69
  • Podrobnosti
  • Hodnotenia

Objavte NESCAFÉ® Dolce Gusto® Café au Lait, vyváženú kombináciu intenzívnej kávy a jemného mlieka v jednej kapsule; najlepšie je podávať v hrnčeku (180 ml).

Naši talentovaní tvorcovia skombinovali intenzitu čistej kávy robusta s jemným krémovým mliekom, a tak vznikla v hrnčeku harmonická, vyvážená káva so známkami karamelu, so zafarbením po pražených obilovinách a s guľatou textúrou.

Pomocou našich kávovarov s tlakom až 15 barov môžete pripravovať nápoje profesionálnej kvality s hustou zamatovou penou.

S našimi hermeticky uzatvorenými kapsulami, ktoré uchovávajú kávu čerstvú, si vychutnáte nápoje s bohatou arómou kedykoľvek budete chcieť.

Jednoducho vložte kapsulu Café au Lait do svojho kávovaru NESCAFÉ® Dolce Gusto® a vzápätí tu máte skvelú kávu Café au Lait.

S NESCAFÉ® Dolce Gusto® si môžete vychutnať viac ako 30 druhov nápojov. Vybrať si môžete z niekoľkých variantov čiernej a bielej kávy. Ochutnajte bohaté ristretto, intenzívne espresso, aromatické lungo, krémové cappuccino, jemné latté macchiato, čaj a lahodné čokoládové alebo osviežujúce studené nápoje.

Balenie obsahuje 16 kapsúl navrhnutých pre kávovary NESCAFÉ® Dolce Gusto®, pomocou ktorých si môžete pripraviť 16 šálok Café au Lait.

Počet položiek: 9

na stránku

Celkom


(3.90 z 5)

Rozloženie hodnotenia

Hodnotenie 5
(6 ohodnotené)
Hodnotenie 4
(0)
Hodnotenie 3
(1 ohodnotené)
Hodnotenie 2
(0)
Hodnotenie 1
(2 ohodnotené)

9 recenzia

Počet položiek: 9

na stránku
Výborné latíčko.

A není ani tak sladké.

Hodnotenie od Karolina (Pridané dňa 5.2.2019)
Slabá káva

Neviem či ja som mala šťastie má "zlé - staré" balenie, ale čo káva to iný obsah v šálke. Nedalo mi tak som rozrezala všetky použité kapsule (z tohto rádu), a iba jedna jediná sa rozpustila úplne. V každej ďalšej zostalo niečo čo sa pôsobilo má zrazeninu medzi mliekom a kávou. Zatiaľ som neobjavila kávu čo by bola mne blízka pre manžela je top grande

Hodnotenie od Monika (Pridané dňa 1.1.2019)
Dolce Gusto

Dobrý den, Monika, 
Budeme Vás kontaktovat, protože toto by se u této kávy nemělo stávat :) Pošleme Vám náhradu. 

(Answered on 3.1.2019)
Slabá káva

Neviem či iba ja som mala šťastie má "zle/stare" balenie ale každá káva mi zatiaľ chytila inak. Po príprave som otvorila kapsulu a zistila som, že jedna sa urobila úprimne a v ďalšej zostala značná čas čohosi čo pripomínalo kávu a sušené mliekom. Moje očakávania žiaľ nesplnila. Tu svoju vyvolanú kávu zatiaľ hľadám

Hodnotenie od Monika (Pridané dňa 1.1.2019)
Ranná klasika

Ranná klasika. Napriek tomu poviem, skôr mlieko s kávou. Ako to už býva sušené mlieko len veľmi vzdialene pripomíma to pravé a naviac sa v tomto pomere niekde vytráca chuť kávy. Nieje to "to pravé orechové", ale ak to neberiem ako klasicky pripravenú Café au Lait, je to príjemné prebudenie.

Hodnotenie od Milan (Pridané dňa 19.9.2018)
moja obľúbená

lahodná

Hodnotenie od Anna (Pridané dňa 10.9.2018)
Moja naj obľúbenejsia

Výborná

Hodnotenie od Marta (Pridané dňa 21.7.2018)
Lahodná

každodenná vzpruha do nového dňa.

Hodnotenie od Slávka (Pridané dňa 20.5.2018)
Moc dobrá

Tuto kávu jsem dostala, samu by mě nenapadlo ji koupit. Velmi překvapila a zabodovala. Pro milovníky kávy s pořádnou porcí mléka jak dělaná.

Hodnotenie od Petra (Pridané dňa 14.5.2018)
moja veľmi obľubená káva

moja veľmi obľubená ranna káva

Hodnotenie od Jana (Pridané dňa 12.3.2017)

Počet položiek: 9

na stránku

Napísať hodnotenie

Hodnotenie produktu je možné len, ak ste registrovaní. Prosím, prihláste sa k svojmu účtu alebo sa zaregistrujte.