You have reached the website

UMENIE SI VYBRAŤ

Z VIAC AKO 30 VARIANT

NESCAFÉ® Dolce Gusto® ponúka viac ako 30 nápojov, od najmenšieho ristretta, cez espresso až po delikátne mliečne latte macchiato, vrátane ľadových nápojov a chococina. V NESCAFÉ® Dolce Gusto® vyberáme tie najlepšie kávové zrná z celého sveta podľa ich pôvodu a osobitej chuti, ktorá sa do pripraveného nápoja vždy premietne. Napríklad etiópska káva sa vyznačuje jedinečnými kvetinovými tónmi a je pikantnejšia, zatiaľ čo v kolumbijskej môžeme cítiť nádych ovocia a čerstvých hrozien.

ESPRESSÁ

Správne espresso je základom palety kávy. Je to malá, ale intenzívna šálka s bohatou kávovou penou a so silnou arómou. Môžete si dopriať aj menšie, ale intenzívnejšie espresso nazývané ristretto.

PRESKÚMAJTE NAŠE ESPRESSA

LUNGÁ A VEĽKÉ ŠÁLKY

Občas je potrebné dať si poriadnu porciu kávy. V ponuke máme nápoje, ktoré aj napriek väčšiemu objemu nestrácajú arómu. Doprajte si dlhšie espressá, ktoré baristi volajú lungá, alebo šálky XL, s ktorými vám káva vystačí aj na dlhú konverzáciu s priateľmi.

PRESKÚMAJTE VEĽKÉ KÁVY

CAPPUCCINA A LATTE

Pre tých, ktorí sa radi nechávajú rozmaznávať bohatou mliečnou penou s dotykom espressa, ponúka NESCAFÉ® Dolce Gusto® nielen nesladené šálky, ale aj veľké množstvo variantov s príchuťou.

PRESKÚMAJTE NAŠE CAPPUCCINA A LATTE

NEKÁVOVÉ ŠPECIALITY

Kávovary NESCAFÉ® Dolce Gusto® dokážu pripraviť nielen skvelú kávu, ale potešia aj tých, ktorí káve neholdujú. Vychutnajte si čokoládové nápoje alebo NESQUIK®, ktorý obľubujú deti.

PRESKÚMAJTE NAŠE NEKAVOVÉ SPECIALITY ŠPECIALITY

Preskúmajte naše nápoje, kávovary, spôsob prípravy kávy a nechajte očariť vaše chuťové poháriky, ktoré vás z obývačky razom prenesú do vašej obľúbenej kaviarne.

Toto je moderné umenie kávy!

UMENIE
SI VYBRAŤ

Z VIAC
AKO 30
VARIANT

PRESKÚMAŤ

UMENIE
ZAPÔSOBIŤ

PROFESIONÁLNY
TLAK AŽ
15 BAROV

PRESKÚMAŤ

UMENIE
UCHOVÁVAŤ

OCHRANA
ČERSTVOSTI
A ARÓMY

PRESKÚMAŤ

UMENIE
VYCHUTNÁVAŤ

KÁVOVÉ ZRNÁ
S OVERENÝM
PÔVODOM

PRESKÚMAŤ