You have reached the website

Guatemala Espresso - 12 kapsúl

Počet nápojov v balení 12

12 EUR pri kúpe 3 ks

Bežná cena: 4,99 €

Special Price 4,60 €

4,60
  • Podrobnosti
  • Hodnotenia

Objavte NESCAFÉ® Dolce Gusto® Absolute Origin Guatemala Espresso, vysoko intenzívnu bio kávu, ktorá sa rodí z bujnej vysočiny Guatemaly, známej pre svoju úrodnú sopečnú pôdu. Jedinečné podmienky v ktorých rastie, vytvárajú neuveriteľne hlbokú a ovocnú chuť. Zamilujete si temnú vôňu kávovej čerešne s hustou penou na povrchu, v ktorej ucítite intenzívne tóny bieleho korenia. Budete prekvapení tónmi tmavého praženia, po ktorých nasleduje intenzívna, pretrvávajúca dochuť horkej čokolády.

Malá šálka (30 ml) zo 100% bio arabiky. Intenzita 10 z 11.

PRVOTRIEDNA KÁVA
Pre kávové zrná, z ktorých sa vyrábajú nápoje NESCAFÉ® Dolce Gusto®, putujeme do všetkých kútov sveta od Brazílie, Kolumbie, Etiópie až po Vietnam a do mnoho ďalších krajín.

EESPRESSO DO MINÚTY
S kávovarmi NESCAFÉ Dolce Gusto si vychutnáte perfektné espresso do jednej minúty. Vďaka profesionálnemu tlaku našich kávovarov si môžete pripraviť kávu profesionálnej kvality s hustou zamatovou penou.

OCHRANA ČERSTVOSTI A ARÓMY
Unikátna kávová kapsula je navrhnutá tak, aby v spojení s kávovarom NESCAFÉ® Dolce Gusto® zaistila dokonalý zážitok z každej šálky. Aróma a chuť kávy sú hermeticky uzatvorené v každej kapsule, zostávajú tak uchovávané v nemennej kvalite, na prípravu vašej bezchybnej šálky.

VIAC AKO 30 KÁVOVÝCH KREÁCIÍ
S NESCAFÉ® Dolce Gusto® si môžete vychutnať viac ako 30 druhov nápojov. Vyberať môžete z niekoľkých variánt prémiovej čiernej a bielej kávy. Ochutnajte bohaté ristretto, intenzívne espresso, aromatické lungo, krémové cappuccino, jemné latte macchiato, čaj a lahodné čokoládové alebo osviežujúce studené nápoje.

JEDNODUCHÁ PRÍPRAVA
Jednoducho vložíte kapsulu do svojho kávovaru NESCAFÉ® Dolce Gusto® a vzápätí tu máte skvelý nápoj. Podrobný návod na použitie systému NESCAFÉ® Dolce Gusto® je na stiahnutie na www.dolce-gusto.sk.

Balenie obsahuje 12 kapsúl navrhnutých pre kávovary NESCAFÉ® Dolce Gusto®, pomocou ktorých si môžete pripraviť 12 šálok.

Zloženie:  Pražená mletá BIO káva.

Počet položiek: 1

na stránku

Celkom


(5.00 z 5)

Rozloženie hodnotenia

Hodnotenie 5
(1 ohodnotené)
Hodnotenie 4
(0)
Hodnotenie 3
(0)
Hodnotenie 2
(0)
Hodnotenie 1
(0)

1 ohodnotené

Počet položiek: 1

na stránku
Chutná mi moc

Výborná, lahodná, bohatá pěna

Hodnotenie od Helena (Pridané dňa 11.1.2021)

Počet položiek: 1

na stránku

Napísať hodnotenie

Hodnotenie produktu je možné len, ak ste registrovaní. Prosím, prihláste sa k svojmu účtu alebo sa zaregistrujte.