You have reached the website

Guatemala Espresso - 12 kapsúl

Počet nápojov v balení 12

5,49 €
5,49
  • Podrobnosti
  • Hodnotenia

Objavte NESCAFÉ® Dolce Gusto® Absolute Origin Guatemala Espresso, vysoko intenzívnu bio kávu, ktorá sa rodí z bujnej vysočiny Guatemaly, známej pre svoju úrodnú sopečnú pôdu. Jedinečné podmienky v ktorých rastie, vytvárajú neuveriteľne hlbokú a ovocnú chuť. Zamilujete si temnú vôňu kávovej čerešne s hustou penou na povrchu, v ktorej ucítite intenzívne tóny bieleho korenia. Budete prekvapení tónmi tmavého praženia, po ktorých nasleduje intenzívna, pretrvávajúca dochuť horkej čokolády.

Malá šálka (30 ml) zo 100% bio arabiky. Intenzita 10 z 11.

PRVOTRIEDNA KÁVA
Pre kávové zrná, z ktorých sa vyrábajú nápoje NESCAFÉ® Dolce Gusto®, putujeme do všetkých kútov sveta od Brazílie, Kolumbie, Etiópie až po Vietnam a do mnoho ďalších krajín.

EESPRESSO DO MINÚTY
S kávovarmi NESCAFÉ Dolce Gusto si vychutnáte perfektné espresso do jednej minúty. Vďaka profesionálnemu tlaku našich kávovarov si môžete pripraviť kávu profesionálnej kvality s hustou zamatovou penou.

OCHRANA ČERSTVOSTI A ARÓMY
Unikátna kávová kapsula je navrhnutá tak, aby v spojení s kávovarom NESCAFÉ® Dolce Gusto® zaistila dokonalý zážitok z každej šálky. Aróma a chuť kávy sú hermeticky uzatvorené v každej kapsule, zostávajú tak uchovávané v nemennej kvalite, na prípravu vašej bezchybnej šálky.

VIAC AKO 30 KÁVOVÝCH KREÁCIÍ
S NESCAFÉ® Dolce Gusto® si môžete vychutnať viac ako 30 druhov nápojov. Vyberať môžete z niekoľkých variánt prémiovej čiernej a bielej kávy. Ochutnajte bohaté ristretto, intenzívne espresso, aromatické lungo, krémové cappuccino, jemné latte macchiato, čaj a lahodné čokoládové alebo osviežujúce studené nápoje.

JEDNODUCHÁ PRÍPRAVA
Jednoducho vložíte kapsulu do svojho kávovaru NESCAFÉ® Dolce Gusto® a vzápätí tu máte skvelý nápoj. Podrobný návod na použitie systému NESCAFÉ® Dolce Gusto® je na stiahnutie na www.dolce-gusto.sk.

Balenie obsahuje 12 kapsúl navrhnutých pre kávovary NESCAFÉ® Dolce Gusto®, pomocou ktorých si môžete pripraviť 12 šálok.

Zloženie:  Pražená mletá BIO káva.

Počet položiek: 4

na stránku

Celkom


(5.00 z 5)

Rozloženie hodnotenia

Hodnotenie 5
(4 ohodnotené)
Hodnotenie 4
(0)
Hodnotenie 3
(0)
Hodnotenie 2
(0)
Hodnotenie 1
(0)

4 recenzia

Počet položiek: 4

na stránku
Skvělá káva

Káva příjemně voní a je chuťově výrazná.

Hodnotenie od Radovan (Pridané dňa 17.3.2021)
Plná chuť

Dokáže nakopnout na celý den :-)

Hodnotenie od Lenka (Pridané dňa 6.2.2021)
Výrazná chuť

Nová oblíbená příchuť, krásná vůně

Hodnotenie od Alexandra (Pridané dňa 18.1.2021)
Chutná mi moc

Výborná, lahodná, bohatá pěna

Hodnotenie od Helena (Pridané dňa 11.1.2021)

Počet položiek: 4

na stránku

Napísať hodnotenie

Hodnotenie produktu je možné len, ak ste registrovaní. Prosím, prihláste sa k svojmu účtu alebo sa zaregistrujte.